ERA-W27J121X
Contact Now
ERA-W27J121X
Mfr.Part # : ERA-W27J121X
Manufacturer : Panasonic
Description : RES TEMP SENS 120 OHM 5% 1/32W
Stock : 6122
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -40°C ~ 125°C
Power (Watts) : 0.03W, 1/32W
Product Status : Obsolete
Resistance : 120 Ohms
Temperature Coefficient : 2700ppm/°C
Tolerance : ±5%