S467AH-915S
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
S467AH-915S
  • 1
Mfr.Part # : S467AH-915S
Manufacturer : Nearson
Description : RF ANT 915MHZ WHIP TILT RP-SMA
Stock : 6367
Product Category : RF Antennas
Antenna Type : Whip, Tilt
Frequency (Center/Band) : 915MHz
Frequency Group : UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range : 902MHz ~ 928MHz