ANT1204LL20R0433A
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
ANT1204LL20R0433A
  • 1
Mfr.Part # : ANT1204LL20R0433A
Manufacturer : Pulse Electronics
Description : RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Stock : 1168
Product Category : RF Antennas
Antenna Type : Chip
Applications : ISM
Frequency (Center/Band) : 433MHz
Frequency Group : UHF (300MHz ~ 1GHz)
Gain : 0.83dBi
Mounting Type : Surface Mount
Number of Bands : 1
Power - Max : 1 W