ANT-2.4-ID-2000-RPS
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
ANT-2.4-ID-2000-RPS
Mfr.Part # : ANT-2.4-ID-2000-RPS
Manufacturer : Linx Technologies
Description : RF ANT 2.4GHZ WHIP STR BRK MT 2M
Stock : 875
Product Category : RF Antennas
Antenna Type : Whip, Straight
Applications : Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™
Features : Cable - 2m
Frequency (Center/Band) : 2.4GHz
Frequency Group : UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency Range : 2.35GHz ~ 2.6GHz